info@ydmc.edu.np

यस क्याम्पसमा अध्ययनरत सम्पूर्ण विद्यार्थीहरूमा याे सूचित गरिन्छ कि काेराेना विरूद्धकाे  लकडाउनकाे समय अवधिमा अध्ययनलाइ निरन्तरता दिनका लागि क्याम्पसकाे अाधिकारीक फेसबुक पेज www.facebook.com/YDTMC/ लाइक गरी पेजमा पाेष्ट गरिएकाे सुचना तथा निर्देशन अनुरूप  सञ्चालन हुन गैरहेकाे अनलाइनका  कक्षाहरूमा सहभागी हुनका लागि  सम्पूर्ण अध्ययनरत विद्यार्थीहरूलाइ जानकारी गराइन्छ ।   साथै अनलाइन कक्षा ZOOM App जुम एपकाे माध्ययमवाट हुने भएकाले अध्ययनरत सम्पूर्ण विद्यार्थीहरूले माेवाइलकाे प्लेस्टाेरमा गइ जुम एप डाउनलाेड गर्नका लागि सुचित गरिन्छ । Stay Home Stay Safe   

Yogyaday Dudhnath Tharu Multiple College

 Suddhodhan- 3, Ramawapur, Rupandehi

 071-400193

Our Members

A great place for education

Faculty Member Management

Bhesh Raj Dhakal

Designation: Vice Campus Chief

Nature of Appointment: Permanent

Qualification: Master

Phone: 9857031911

Email: bheshraj@ydmc.edu.np

Dinesh Karmacharya

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Permanent

Qualification: Master

Phone: 9847262365

Email: dinesh@ydmc.edu.np

Deepak Tiwari

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Permanent

Qualification: Master

Phone: 9857034799

Email: deepaktiwari@ydmc.edu.np

Khadananda Bhusal

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Permanent

Qualification: Master

Phone: 9847044438

Email: khadananda@ydmc.edu.np

Madhav Nepal

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Permanent

Qualification: Master

Phone: 9857038257

Email: madhav@ydmc.edu.np

Kumar Prasad Khanal

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Temporary

Qualification: Master

Phone: 9847032323

Email: kumar@ydmc.edu.np

Prakash Raj Aryal

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Temporary

Qualification: Master

Phone: 9857030407

Email: prakash@ydmc.edu.np

Himlal Poudel

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Temporary

Qualification: Master

Phone: 9847119905

Email: himlal@ydmc.edu.np

Shiva Prasad Aryal

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Temporary

Qualification: Master

Phone: 9847161815

Email: siva@ydmc.edu.np

Damodar Pangeni

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Temporary

Qualification: Master

Phone: 9857012661

Email: damodar@ydmc.edu.np

Ramprasad Gaire

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Temporary

Qualification: Master

Phone: 9867711228

Email: ramprasadgaire@ydmc.edu.np

Siva Prasad Poudel

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Temporary

Qualification: Master

Phone: 071-540193

Email: sivapoudel@ydmc.edu.np

Saroj Aryal

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Temporary

Qualification: Master

Phone: 9857033316

Email: saroj@ydmc.edu.np

Ramji Poudel

Designation: Assistant Lecturer

Nature of Appointment: Temporary

Qualification: Master

Phone: 9857070922

Email: ramji@ydmc.edu.np

Map